Afrodizyak Parfüm Nedir? Ne İşe Yarar?

Bir erkeğin parfüm kokusunu almasını isteyin ve tepkiler neredeyse her zaman aynı olacaktır.

O, burnunu kıvırmak, hapşırmak ya da inatçı olmaktan daha çok başka şeyler düşünecektir.

Parfümler, karşı cinsi çekmek için afrodizyak görevi görecek şekilde tasarlanabilir, ama gerçekte erkekleri gerçekten sersemleten, süslü şişelerde bulacağınız kokular değildir.

Koku ve Tat Arıtma ve Araştırma en çok erkekleri çeken kokuları buldu. Şaşırtıcı sonuç? Erkeklerin sevdikleri sadece parfüm değildi.

Erkekleri uyandıran bazı ortak lezzetli yiyeceklerin kokusu oldu.

Ancak, vücudunuzu kurabiye hamuruyla kaplamak ve vanilyalı dondurma ile şampuanlamaktan kısa bir süre sonra, erkeklerin sevdiği şeylerin çoğunu yaratan bol miktarda parfüm var, sadece ne tür afrodizyak olduğunu bilmek zorundasınız. Aşk parfümü olarak alacağınız bu parfümler sizi çok mutlu edebilir.

Afrodizyak nedir?

Çoğu insan bazı parfümlerin afrodizyak gibi davrandığını bilir. Peki, afrodizyak gerçekten ne anlama geliyor?

Bir afrodizyak farklı biçimlere sahip olabilir (koku, yiyecek, vb. olabilir) ama hepsinin ortak noktası, bu maddenin libidoyu güçlendirme ve insanları romantizm ve zevk için doğru bir ruh haline getirme kabiliyetidir.

Afrodizyak” kelimesi Yunancadır ve aşk, güzellik ve cinselliğin tanrıçası Aphrodite ile ilgilidir.

Birçok gıda, içecek, çiçek, yağ, koku (ve hatta davranış) güçlü afrodizyak olarak kabul edildi ve insanlık tarihinde cinsel çekim üzerinde olumlu etkileri için kullanıldı.

Parfümlerin içinde çok fazla parfüm izi bulunduğu için, bazılarının afrodizyak özelliklerine sahip olduğu düşünülmektedir. En çok buna bağlı olan kokular vanilya, sandal ağacı, yasemin, lavanta ve ylang ylang’dır.

Aynı zamanda afrodizyak parfüm notları söz konusu olduğunda, kadınların taze, odunsu, misk, baharatlı ve narenciye parfüm notlarıyla baştan çıkarken genelde erkeklerin çiçek, baharatlı, meyvemsi ve müstehcen notalara çekildiğini bilmek iyi olur.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Bize bu kelimelerden ulaştınız: aşk parfümü yorumları, aşk parfümü işe yarıyor mu, aşk parfümü oyunu, aşk parfümü nedir, aşk parfümü bigboss, aşk parfümü video, aşk parfümü bayanlar için, aşk parfümü sipariş ver, aşk parfümü ekşi, aşk parfümü, aşk parfümü erkek, ferolle aşk parfümü ankara, love açık parfüm, love actually parfüm, love addict parfüm, love aura parfüm, aşk parfümü afrodizyak etkili antonio parfüm, aleron aşk parfümü, ferolle aşk parfümü nereden alınır, afrodizyak aşk parfümü

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.