ALKA DAYS ALKALİ DAMLA NEDİR?

ALKALİ DAMLA NEDİR?

Alkadays Son zamanlarda da yapılan araştırmalara göre uzman diyetisyenler daha önceki önerilen diyet programlarında eksik olabilecek konunun aslında vücudumuzun asit ya da alkali dengesini her daim koruması gerektiğini söylemektedirler.

Aslına bakılacak olunursa kalori ve yağlardan öte beslenme denilen şeyin hücrelerini beslenmek anlamı gelmektedir. Her gün tıka basa yediğimiz halde aslında tok olmamız gerekirken aç oluruz. Hücrelerimizin aç olmasından dolayı oluşan bu durum hücrelerinde ihtiyaç duyduğu gereksinimleri karşılamamız gerektiğini gösterir.  Alkali damla nedir? Bu durum kişiler üzerinde hastalık veya kilo olarak ters tepki şeklinde meydana gelebilir. Çünkü hücrelerimizin ihtiyacı olan unsurları onlara vermemekteyiz. Alkali damla vücudumuz ise “Alkali” dediğimiz düz bir zemin üzerinde çalışmaktadır. Gün içerisinde de aldığımız besinler asidik ortamı oluşturmaktadır.

ALKALİ DAMLA NASIL KULLANILIR?

Alkali damla yaklaşık olarak 250 ila 300 ml olan 1 bardak suya 3 damla damlatılarak içme suyunuzun oldukça yüksek PH’lı bir suya dönüştürebilirsiniz.

50 ml’lik ambalajlar içinde sunulan alkali damlayı kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda damlanın taşınabilir ve her yere götürülebilir olması vücudumuzun da ihtiyacı olabilecek yüksek pH’lı alkali suya istediğiniz zaman her yerde rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Alkali damla önerilen kullanımı gün içerisinde ortalama olarak 5 bardak civarında yüksek PH’lı su içemeniz önerilmektedir.

ALKALİ DAMLA YARARLARI:

  • Gün içerisinde yeterince su içmeyenler için kurtarıcı özellik gösterebilmektedir.
  • Vücudun hidrosyonunu yükseltir.
  • Alkali pH damla yönünden yüksek su ne kadar fazla tüketilir ise vücuda da o kadar elektron girmektedir. Vücuda giren bikarbonat miktarı da buna oranla artmaktadır.
  • Cildin nemlendirilmesini ve daha güzel bir görüntü oluşmasını sağlar.
  • Göz altında oluşan torbaları ve kalçalarda bulunan selülitlerin ortadan kalkmasını sağlar.
  • En çok kullanım alanlarından da biri olan zayıflama konusunda oldukça etkilidir.

UYARI: Alkali damla ilaç değildir, bitkisel damladır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Güneş ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ

alkali damla, ph damlası,  Alkali Damla  ph damlası faydaları, alkali ph damlası, Alkali Damla  ph damlası zayıflatırmı, alkali zayıflama damlası, Alkali Damla ,  Alkali Damla  faydaları,  Alkali Damla nedir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.