Alka Days Nasıl Kullanılır?

Diyet yaparken çoğumuz farkında olmadan birçok yanlış yaparız. Fakat yaptığımız bu yanlışar diyet programında başarılı olmamızı engelleyerek kilo verme sürecini yavaşlatmaktadır. Bu nedenle diyet yapmak önemli olduğu kadar doğru diyet programını uygulamak ve bu kurallara uymak da oldukça önemlidir. Mesela, aç karnına yürüyüş veya spor yapmayın. Günde 2 fincan limonlu yeşil çay veya mate çayı tüketin. Her gün yeterli pH değerine sahip su tüketin. Protein içeren besinlerle birlikte tam tahıl grubu besinleri tüketin. Kas dokusunu korumak için her gün yoğurt veya kefir tüketin. Gün içerisinde ve özellikle öğün aralarında meyve tüketmeye gayret edin. Yiyeceklerinizi lif ağırlıklı ve metabolizmayı hızlandırma özelliği olan yiyeceklerden yana tercih edin.

Alka Days İçeriği ve Kullanımı

Uzun süredir birçok kişi tarafından duyduğumuz ve Alkali diyet olarak da bilinen Alka Days; 50 ml’lik su damlasından oluşmaktadır. En büyük özelliği taşınabilir ve kolay kullanımı olan Alka Days damlası suyun pH derecesini yükseltmektedir. İçtiğimiz suların pH derecesi en fazla 7 civarında iken, Alka Days su damlası suyun pH derecesinin 7’nin üzerinde olmasını sağlamaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Basit kullanım özelliklerine sahip olan ve gün içerisinde ekstra bir vakit ayırmanızı gerektirmeyen Alka Days su damlasını 250-300 ml. olan 1 bardak su içerisine 3-4 damla damlatarak gün içerisinde, 5 bardak kadar tüketmelisiniz. Ayrıca etkisini daha iyi görebilmek için aç karnına ve öğün aralarında tüketmeniz önerilmektedir.

AlkaDays Yan Etkisi Nedir ve Kimler Kullanabilir?

Sadece suyun pH derecesini yükseltmek ile görevli olan Alka Days Damlası, herhangi bir yan etki göstermeyip bayan bayan herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür.

Alka Days Nereden Bulabilirim?

Alka days ürününü nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Manisa, Balıkesir, Bursa, Edirne, Konya, İstanbul ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Alka Days siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Alka Days sahibi olabilirsiniz.

Alka Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Alka Days Damlasını Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Hollanda, Moldova, Beyaz Rusya, Bulgaristan, İngiltere ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Alka Days sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
alkadays, alka days, alka days damlası, alkali diyeti, suyun ph drecesi, alkadays hakkında, sipariş, kampanya, alka days kampanya, alka days kullanımı, alka days nedir, alkali su diyeti, avurpa sipariş, alka days nereden bulurum, alkadays, su damalsı, alkali su damlası, kilo verme yöntemleri, nasıl kilo veririm, diyet, diyet ürünleri, diyet tavsiyeleri, diyet yöntemleri, sağlıklı beslenme

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.