BODUROTLU ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ ÇAYI SÜZEN POŞET (NURS)

Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs)

İpek otugiller ailesine ait bir bitkidir. Mayasıl otu olarak da bilinir. 40 ile 50 arasında tüeü olan bir bitkidir. Sarmaşığa benzeyen görüntüye sahiptir ve beyaz çiçekler açan bir bitkidir. Bodurotu bitkisinin çayı birçok rahatsızlığa şifa olması amacı ile tüketilmektedir.

Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanmasına destek verir. Mide rahatsızlıklarının giderilmesinde destek verir. Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) şeker rahatsızlığının iyileşmesi amacı ile tüketilen bir bitki çayıdır. Kanın temizlenmesine katkı sağlar. Ateşli hastalıkların iyileşmesine yardımcı olması amacı ile kullanılır.

 

 

Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) içeirğinde amidon ve organik asitler bulunmaktadır. Tamamen bitkisel ve doğal içeriğe sahip bir bitki çayıdır.

Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet bodurotlu bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içine 1 adet Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve demlenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa kullanılması önerilir.

UYARI: Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Bodurotlu Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) bit bitki çayıdır. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktora başvurmaları önerilir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.