Cafeslim İçeriği Nedir?

Diyet yaparken kan şekerinin bir miktar düşmesi nedeniyle hemen hemen herkesin canı tatlı ister. Fakat diyetine ihanet etmek istemeyen kişiler olabildiğince tatlıdan uzak durarak tatlı ihtiyacını bastırmaya çalışırlar. Diyet yaparken özellikle canımız çikolata ister fakat çikolatanın sahip olduğu kalori miktarını duymak hepimizi şaşırtır. Fakat kalori bakımından daha hafif olan bitter çikolata aynı kalori miktarına sahip olmadığı için bir miktar tüketilebilir. Ancak bitter çikolatadan sınırsızca tüketmek elbetteki yanlış bir hareket olacaktır. Öncelikle tatlı kriziniz tuttuğunda bunu unutmayı deneyin. Bunun dışında büyük bir bardak soğuk su içerek açlığınızı ve tatlı krizinizi bastırabilirsiniz. Tüm bunların dışında hala canınız tatlı isterse bir parça bitter çikolata yemenizde herhangi bir sakınca yoktur.

Cafeslim İçeriği ve Kullanımı

Set halinde olan ve bazı ürünlerden meydana gelen Cafeslim içerisinde; cafeslim gündüz çayı, cafeslim gece çayı ve cafeslim kahve bulunmaktadır.

Çeşitli bitkilerden oluşan cafeslim gündüz çayı içerisinde; limon, oolong çayı, karahindiba çayı, gotu kola, zencefil, rezene, ısırgan otu, kafein ve mate çayı bulunur.

Gece çayı içerisinde ise; karnıyarık otu, çemen otu, nane yaprağı, sinameki çayı, alıç yaprağı, meyan kökü, kedi otu kökü, dulavrat otu bulunmaktadır.

Kullanımı: Belirli özelliklere sahip olan ve kolay kullanım özellikleri ile bilinen cafeslim çay ve kahve tüketimini belirtilen talimatlar doğrultusunda uygulamanız daha sağlıklı olacaktır.

Cafeslim Gündüz Çayı: Günde 1 defa aç karnına içilmesi tavsiye edilmektedir.

Cafeslim Gece Çayı: 2 günde 1 olmak üzere gece yatmadan önce içilirken,

Cafeslim Kahve ise: Hem sabah hem akşam günde 2 defa olmak üzere içilmektedir. Ayrıca cafeslim setinin bir paketi 1 aylık kullanım için uygun görülmüştür.

Cafeslim Kimler Kullanabilir?

Son zamanlarda popüler olan, başta ünlüler olmak üzere birçok kişi tarafında kullanılan cafeslim şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bay ve bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği cafeslim, hamile bayanların ve emziren annelerin kullanımı için uygun değildir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Bunun dışında serin ortamda çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Cafeslim Nereden Bulabilirim?

Cafeslim setini nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, İstanbul, Kastamonu, Niğde, Kırşehir, Gümüşhane, Bayburt, Sinop, Iğdır ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Cafeslim için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Cafeslim setine sahip olabilirsiniz.

Cafeslim Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Cafeslim Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Gürcistan(Georgia), Japonya(Japan), Çin(China), Irak(Iraq) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
cafeslim, cafe slim, cafeslim nedir, cafeslim sipariş, cafeslim içeriği, cafeslim kullanımı, cafeslim nereden bulurum, cafeslim kimler kullanabilir, cafeslim ne kadar, cafeslim siparişi, cafeslim kilo verdirir mi, cafeslim kullanıcı yorumları, cafeslim kullananlar, asya, cafeslim asya, cafeslim asya sipariş, cafeslim azerbaycan, cafeslim azerbaijan order, kilo kontrol, diyet, diyet yapmadan kilo vermenin yolları, bitter çikolata, diyetteyken çikolata yenir mi

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.