Chocolate Slim Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Chocolate-Slim-faydalari

Chocolate Slim Nedir?

Chocolate Slim, kullanıldığında öğün yerine geçen çikolata içerik toz bir besin desteğidir. Süt veya su ile karıştırılarak tüketilir.


Chocolate Slim tatlı aşkıyla diyet bozan herkes için ideal bir üründür. Diyetlerin en zorlu sınavı olan tatlı krizlerine karşı direnebilme hali oldukça nadirdir. Chocolate Slim bu konuda en büyük şansınızdır. Hem tatlı isteğinizi karşılayacak hem de formunuzu koruyacaksınız.

Bayanlara özel olarak düşünmeyin. Erkekler içinde ideal bir üründür. Üstelik tatsız protein tozları yerine çikolata içeriğiyle doyurucu bir öğün seçeneği olarak Chocolate Slim‘i tercih edebilirsiniz.

Çikolatanın serotonin hormonu ile mutlu ettiğini de göz önünde bulundurulursa Chocolate Slim mutlu diyetin adresidir. Kısaca anlatmak istenirse; en tatlı kilo verme yöntemi Chocolate Slim”den geçer.

Chocolate Slim İçinde Neler Bulunur ?

 

Chia Tohumu

Chia tohumu son yılların en popüler diyet ürünleri arasına girmiştir. Yapısından dolayı süt ya da su ile şişerek tokluk hissi oluşturur.

 

 

 

Acai Çiceği

Zengin vitamin ve mineral kaynağı olan bu bitki anti-antioksidan yapısı ile vücudunuzu ödemlerden kurtarması için Chocolate Slim içersinde yer almaktadır.

 

 

 

Reishi Mantar Özü

Bağışıklık sistemini destekleyici etkisi vardır. Diyet sürecinizde sizi hastalıklardan korumak adına kullanılmıştır. Vücut direncinizi yüksek tutar.

 

 

 

Goji Çileği

 

Zayıflama ürünlerinde en sık kullanılan meyvedir. Uzak Doğu’da mutluluk meyvesi olarak bilinir. Antioksidan oranı en yüksek olan üründür.

 

 

 

Doğal Kakao

Chocolate Slim  temel maddesidir. Çikolata yapımında kullanılır.

 

 

 

 

 

Chocolate Slim Nasıl Kullanılır ?

Bayanlar için 250ml süt ya da suyun içine 2 yemek kaşığı Chocolate Slim eklenerek shake haline getirilmesiyle tüketilmelidir. Erkekler de ise 250ml süt ya da su içine 3 yemek kaşığı eklenerek tüketilmelidir. Sabahları kahvaltı öğünü yerine tüketilebilir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.