Epimedyumlu Macun Nedir? Etkileri Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Epimedyumlu Macun Nedir?

Epimedyumlu Macun, uzmanlar tarafından tavsiye edilen ve enerji verici olarak kullanılan takviye ürünüdür.  İçerik olarak bitkisel özlerden oluşmaktadır ve %100 doğaldır. Özel yaşantınızda olan isteksizlik durumları için bay ve bayan kullanımına uygundur.

Epimedyumlu macun içeriği doğal olan istek arttırıcı bir üründür. Çam balı, arı poleni, keçiboynuzu tozu, epimedyu ekstratı, demir dikeni ekstratı, arı sütü, ginseng ve ginkgo gibi bitkisel özler içermektedir.  Bunun dışında ekstra bir katkı maddesi içermemektedir.

Epimedyumlu Macun Etkileri Nelerdir?

Hayatımızın stresli evreleri, ilerleyen yaşlar, düzensiz beslenme gibi durumlar özel yaşantınızı etkileyen durumların başında gelmektedir. Günümüzde erkek kadın fark etmeksizin bir çok bireyin yaşadığı sorunların başında yer alan isteksizlik durumu partnerlerin özel yaşantılarını durma noktasına getirmekte bir çok evliliğin bitme nedeni olarak görülmektedir. Bu bağlamda partnerinizle olan özel ilişkinizi daha sıcak, daha samimi noktalara taşıyarak mutluluğunuzu arttırmak istiyorsanız Epimedyumlu macun kullanabilirsiniz. Macun içeriği tamamen doğal olduğu için kullanım konusunda tereddüt etmenizi gerektirecek bir nokta yoktur. Macunu aldığınız günlerde  vücudunuza enerji sağladığını, istek anlamında artış olduğunu fark edeceksiniz. Bay ve bayan kullanımı için uygun olan bu ürünü partnerinizle birlikte de kullanabilirsiniz.

 

Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır?

Epimediumlu macun kullanımı oldukça kolaydır. Epimedyumlu macunu aktivitenizden yarım saat önce iyice karıştırarak 1 tatlı kaşığı almanız yeterli olacaktır.

Epimedyumlu macun ilaç değildir. Takviye üründür. Kalp-damar rahatsızlığı, yüksek tansiyon, şeker ve kronik rahatsızlığı olanlar kullanmamalıdır. Herhangi bir yan etkisi görüldüğü durumlarda ilacın kullanımına ara verilmesi gerekmektedir.

Türkiye’den Epimedyumlu Macunu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Epimedyumlu macunu Kahramanmaraş,Balıkesir,Çanakkale,Gaziantep başta olmak üzere Çerkeş,Yusufeli,Hopa, Kağızman,Biga gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.Epimedyumlu macun için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan Epimedyumlu Macunu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Epimedyumlu macunu bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Epimedyumlu macunu sipariş vermek istiyorsanız Amerika,Türkmenistan, İtalya, Makedonya, Belçika, Londra,Brüksel, Paris, Sidney gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.