Eşek Sütü ile Cilt Bakımı

Yunan Adası Zeytin Ağacı ve Eşek sütünden sayısız bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları ile gururla, doğal yüz ve vücut bakım ürün yelpazemizde mükemmel bir müttefik bulduk, zeytinyağımıza eşlik edecek, yıldız malzememiz.

Neden Eşek Sütü?

Zeytinyağı gibi, Eşek sütü de binlerce yıldır büyük bir sağlık ve kozmetik madde olarak kullanılıyor ve övülüyor.

Çeşitli cilt bakım forumlarında birçok insanın egzamasında ve eşek sütü sabunlara geçtikten sonra hassas ciltleri ile olumlu gelişmeler görülüyor . Günümüzde ise, eşek sütü kremi oldukça popüler.  Cildinin genç görünmesini sağlamak için eşek sütünde Kleopatra’nın banyo yaptığına dair raporlar bile var.

İpeksi yumuşak ciltler için eşek sütlü kleopatra banyosu

Hipokratlar çoklu sağlık ve cilt koşulları için önerilir

Cildi yenilemek ve kırışıklıkları azaltmak için omega 3 ve 6 yağ asitleri, vitaminler ve mineraller bakımından zengindir.

Yumuşak bileşim, hassas, kuru cilt tipleri ve sedef ve egzama gibi cilt rahatsızlıkları için idealdir.

Fosfolipidler, seramidler ve proteinler bakımından zengindir, uzun süreli cildi nemlendirir.

Çapraz bağlı Hyaluronik Asit:

Bu süper nemlendirici etken bileşen, suyun içindeki ağırlığının 50 katı kadar emme kabiliyetine sahiptir. Yapabileceğin tüm harika şeyler için teşekkür ederim. Çapraz bağlı Hyaluronik Asit, Eşek Sütü hattımızda özellikli bir içeriktir.

Pamuk Kök Hücreleri:

Pamuk kök hücreleri, çevre kirliliğinin zararlı etkilerine karşı cildin bariyerini korumak ve güçlendirmek için kozmetik en son çok yönlü yeniliktir.

Eşek sütü nemlendiricidir ve inek sütü olarak dört kat C vitamini içerir. Ayrıca kazein, laktoz, A, B1, B2, B6, D ve E vitaminlerini içerir. Ve inek sütünden daha az alerjiyi tetikler, bu yüzden kremaya tahammül edemezseniz, buna bayılacaksınız.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: eşek sütü sabunu, eşek sütü kremi, eşek sütü kanser, eşek sütü fiyat, eşek sütü şampuanı faydaları, eşek sütü sabunu nerede satılır, eşek sütü sabunun faydaları, eşek sütü çiftliği, eşek sütü, eşek sütü Ankara, eşek sütü faydaları, eşek sütü al, eşek sütü aç karnına mı içilir, eşek sütü akciğer kanseri, eşek sütü alan firmalar, eşek sütü anne sütü

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.