Fresh Tea Çay İçeriği ve Kullanımı

Hem kendi sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen hemde çevremizdeki kişilerin sağlığını tehdit eden sigara, birçok hastalığın ve ölümlerin başlıca nedeni olan bağımlılık yapan bir maddedir. Özellikle içinde bulunan ve bağımlı olmamıza neden olan nikotin maddesi sadece bağımlılık yapmakla kalmayıp kişilerin ölümlerine bile neden olmaktadır. Başta kanser hastalıklarının en temel nedeni olan sigara hastalıkların dışında bayanların gebe kalma süreçlerini olumsuz yönde etkilerken erkeklerde bulunan sperm sayısının azalmasına ve kısırlık gibi problemlere sebep vererek üremelerine engel olmaktadır. Hem sağlığımız hemde üreme fonsiyonlarımızın olumsuz yönde olmaması için sigarayı bırakmanız önemlidir. Sağlığın dışında maddi anlamda büyük kayıpların yaşanmasına neden olan sigara, sağlık konusunda hiçbir fayda sağlamayarak aksine sağlığınızı olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle hem maddi hem manevi kayıplara izin vermeyerek en kısa zamanda uzman bir doktor tarafından muayene edilerek gerekli önlemlerin alınmasına izin verin.

Fresh Tea Nedir?

Birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan freshtea, içerisinde birbirinden farklı bitkileri bulundurmaktadır. Ayrıca 1 paket içerisinde 30 süzme çay vardır ve bir paket fresh tea toplamda 15 günlük kullanım içindir. Birbirinden farklı bitkilerden oluşan fresh tea içerisinde ise;

– Alkaloids,

– beta carotene,

– folate,

– gluconasturtiin,

– ıron,

– mucilage,

– magnesium, niacin, protein, vitamin B6, vitamin C, vitamin E, vitamin K, zeaxanthin gibi karışımları içermektedir. Bay bayan herkesin kullanabileceği fresh tea sadece kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanılması tavsiye edilmemektedir. Fresh tea kullanmak isteyen kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanmadan önce doktora danışmaları ve daha sonra kullanmaları daha sağlıklı olacaktır.

Fresh Tea Nasıl Kullanılır?

Hem sabah hem akşam yani günde 2 sefer çay olarak tüketmelisiniz. 1 kupa bardağı kaynamış suya 1 adet fresh tea süzme çay atarak 5-6 dakika kadar demlenmesini bekleyin ve demlendikten sonra bekletmeden hemen tüketin.

Fresh Tea Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Osmaniye, Çanakkale, Zonguldak, Mardin, Çankırı, İskenderun ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fresh Tea çay hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fresh Tea çayına sahip olabilirsiniz.

Fresh Tea Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Fresh Tea Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Endonezya, Umman, Kuzey Kore, Güney Kore ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
fresh tea, freshtea, fresh tea çay, fresh tea nedir, fresh tea nereden bulurum, fresh tea içeriği nedir, fresh tea içinde bulunan bitkiler, fresh tea ne işe yarar, fresh tea sigara bıraktırıcı, fresh tea nasıl kullanılır, fresh tea sipariş, fresh tea özellikleri, fresh tea asya sipariş, fresh tea azerbaycan, fresh tea azerbaycan sipariş, sigara, sigarayı bırakma yöntemleri, sigarayı nasıl bırakırım, nikotinin zararları, hamile kalmama nedenleri, sigara ve hamilelik

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.