Goji Berry Meyvesinin Özelliklerini Biliyor Musunuz?

Hayatımızın her alanında olumsuzluklar ile karşılaşmamıza neden olan fazla kilolar aynı zamanda beraberinde birçok hastalığın oluşmasına da neden olmaktadır. Neredeyse ölümcül hastalıkların bile temel nedenlerinden olabilecek fazla kilolar bu nedenle sağlığımızı olumsuz tehdit eden faktörlerden biridir. Kimi zaman yanlış beslenme alışkanlıklarına, kimi zaman hormonel nedenlere, kimi zaman ise hareketsiz yaşama bağlı olarak ortaya çıkan ve ilerlemesi durumunda obezite olarak adlandırılan tehlikeli hastalıklardan biridir. Bu nedenle sağlığımızı en iyi şekilde korumamız için başta fazla kilolarımızdan kurtularak beden sağlığımıza olduğundan daha fazla dikkat etmemiz gerekmektedir.

Goji Berry Nedir?

Uzun süredir birçok toplum tarafından şifa kaynağı olması ile bilinen ham ya da kurutulmuş hali ile tüketilebilen değerli meyvelerden biride Goji Berry meyvesi olmuştur. Aynı zamanda birçok kişi tarafından kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin çiğ meyvesidir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tükettikleri içeceklerden biri haline getirmiştir.

Goji Berry Özellikleri Nelerdir?

Özellikleri bakımından içerisinde çeşitli vitaminleri ve farklı değerleri barındırması nedeniyle birçok kişi tarafından şifa kaynağı olarak anılan diğer bir adıyla kurt üzümü içerisinde;

– Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

– Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

– B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

– C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

– Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerler bulunmaktadır.

Goji Berry Meyvesi Nasıl ve Ne Kadar Tüketilir?

Bay veya bayan herkes tarafından rahatlıkla tüketilebilen Goji berry meyvesi, özellikle doğal bir meyve olması nedeniyle kişilerin güvenle tüketmesine neden olmuş bir meyvedir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Goji Berry Türkiye’de Nerede Satılır?

En kısa sürede teslimat güvencesi ile birlikte Ankara, Sinop, Kahramanmaraş, Isparta, Şanlıurfa, Gaziantep ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Goji Berry Satışı Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Avrupada ki tüm ülkere en kısa sürede teslimat avantajı ile birlikte Almanya(Germany), Finlandiya(Finland), Kanada(Canada), Norveç(Norway), İtalya(Italy), Belçika(Belgium) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam sırları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.