Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Diyet yapanların aklında yüzlerce soru vardır. Bunu yesem kilo alırmıyım? Şunu içmek kaç kalori? Yesem diyetim bozulur mu? gibi birçok soru akıllarına takılır. Bu sorulardan biride diyet yaparken Türk kahvesinin içilip içilmemesidir. Özellikle kahve severler diyete başladıklarında kahve içmekden korkarlar. Fakat kahve içmenin diyetinize herhangi bir etkisi yoktur aksine sindirimin hızlanmasına ve bağırsakların çalışmasına yardımcı olmaktadır. Fakat diyet yaparken içilen kahvede en önemli olan unsur şekerdir. Şekersiz bir fincan kahve sadece 2 kaloridir fakat bir kesme şekerli dahi olsa bu durum kalori miktarının kat kat yukarı çıkmasına neden olmaktadır. Bu durumda yani şekerli tüketilen Türk kahvesi diyetin zedelenmesine neden olmaktadır. Diyetinizin zarar görmesini istemiyor ve Türk kahvesini daha sağlıklı tüketmek istiyorsanız şekersiz içmeye özen göstermeniz sağlık açısından çok daha faydalı olacaktır.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı

Birden fazla bölge için kullanımı uygun olan Gold Slim Kavitasyon cihazını, bel, karın bölgesi, basen, bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Kavitasyon Cihazı Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça basit olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı modda kullanabilen bir cihazdır.

1- Ultrasonik ve İnfrared Modunda Kullanım

Uygulama yapmadan önce uygulama yapmak istediğiniz bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

2- Mikro Akım Modunda Kullanım

İlk olarak uygulama yapılacak bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3- İnfrared Modunda Kullanım

Uygulama işleminden önce o bölgeye herhangi bir nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Çorum, Kahramanmaraş, Konya, Samsun, Bursa, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Lüksemburg, İspanya, İngiltere, Moldova, Rusya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, diyet yaparken nelere dikkat etmeli, diyet yapmadan nasıl kilo verilir, türk kahvesi kaç kalori

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.