HAFİZE SULTAN MACUNU BALLI BAHARATLI VE BİTKİSEL KARIŞIMLI MACUN NEDİR?

Hafize Sultan Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun Nedir?

Yoğun çalışma temposu ile yorgun düşen beden,  fonksiyonlarının çalışmasında zorluk çekebilir. Üzüntü, stres ve baskı altında olmak psikolojik olarak bedenimizi de etkileyebilir. Çoğu zaman karşı cinsle yakınlaşmada problem yaşanabilir. Böyle durumlarda takviye gıda tüketerek bu eksiklik tamamlanabilir. Cinsel performans eksikliği karşı cinsle yaşanacak problemi tetikleyebilir. Böyle durumlarla karşılaşmamak için önlem alınabilir.

 

Hem erkekler hem de kadınlar cinsel performans eksikliği yaşayabilir. Alınabilecek takviye gıdalar arasında Hafize Sultan Macunu bulunmaktadır. Peki Hafize Sultan Macunu nedir? Ballı baharatlı ve bitkisel karışımlı macun olan gıda takviyesi cinsel güç arttırmaya yardımcıdır. Özellikle de bayanlar için özel olarak üretilmiştir. İçeriği tamamen bitkisel ürünlerden oluşmaktadır.

Hafize Sultan Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun İçeriği Nedir?

Hafize Sultan Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun içeriğinde; Doğal portakal aroması, lavanta çiçeği, biberiye, anoson meyvesi, sığır kuyruğu çiçeği, kereviz tohumu, andız otu kökü,  hıltan tohumu, rezene meyvesi, meyan kökü, civan perçemi, papatya, kedi otu kökü, çoban çantası, oğul otu, frenk kimyonu meyvesi, bal, şeker, su, baharat ve bitki karışımı, akgünlük, maltoz şurubu, kırkkilit otu bulunmaktadır.

Hafize Sultan Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun Nasıl Kullanılır?

Hafize Sultan Macunu, yetişkinler için günde 2 defa 1 tatlı kaşığı tüketilmesi önerilir.

UYARI: Hafize Sultan Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun bir ilaç değildir. Cinsel performans arttırmaya yardımcı bir gıda takviyesidir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.