HHS Bio-Lax Nedir Ne İşe Yarar ?

Bugün size tanıtcağımız ürünümüz bio-lax 60 bitkisel kapsüldür sizde gerek metabolizmanızın yavaşlığından gerek bazı sorunlardan kabız olabilirsiniz.

biolax-750x750

Bu sürekli veya ara ara başınıza gelir sizde bu durumdan kurtulmak için yardım alın yoksa her geçen gün daha kötüye ve daha zora doğru gider ama siz buna dur deneyebilirsiniz eğer sizde kabızlıktan metabolizmanın yavaşlığından şikayetçiyseniz sizde ürünümüz bio-lax’i deneyin.

img

çünkü ürünümüz bitkisel özlerden oluşan bir ürünüdür ve hhs bitkisel ürünler ailesinin çok değerli bir üyesidir sizde ürünümüz bio-lax’i hemen sipariş edebilir ve deneyebilirsiniz çünkü bio-lax son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir sizde bio lax’i deneyin kabızlık kolay geçmez ve çok acı verir ama bundan kurtulabilirsiniz ve bunun için güvenilir bir yardım almalısınız bizde bugün size ürünümüz bio-lax’i tanıttık.

bio-lax2

Avrupa Sipariş ; İspanya , Portekiz , sırbistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Düzce , Van , Sivas gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

sizde hemen sipariş edip deneyebilirsiniz. Sizde ürünümüz bio-lax 60 bitkisel kapsül ile tanışın halk arasında adı bitkisel kapsül olarak bilinen ürünümüz son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir.

1 Kutu HHS Bio-Lax 40 TL

2 Kutu HHS Bio-Lax 80 TL

3 Kutu HHS Bio-Lax 120 TL

4 Kutu HHS Bio-Lax 160 TL + Ücretsiz Kargo

5 Kutu HHS Bio-Lax 200 TL + Ücretsiz Kargo

İçeriği :
Meyan Kökü
Kırkkilit Otu
Melisa
Hindibağ
Sarı Kantaron

Kullanım Amacı :
Bitki Çayı

Kullanım Şekli :
Su bardağına 3 adet süzen poşet atıp üzerine kaynamış sıcak suyu ilave ediniz. 10 dk demlendikten sonra içiniz.Yemeklerden 1 saat önce olmak kaydı ile günde 3 kez

Yan Etkileri :
Tamamen bitkisel içerikli bir ürün olduğundan bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Buna rağmen beklenmedik bir etki gösterdiğinde ürün kullanımı bırakılmalı ve doktora danışılmalıdır.
Meyan Kökü içermektedir, yüksek tansiyon hastaları aşırı tüketimden kaçınmalıdır. Beklenmedik bir etki görüldüğünde kullanıma ara verilmelidir.
Sabah-Akşam MH21 Bitki Çayı ile birlikte;
1- 3 adet kuru incir
2- 3 adet kırmızı erik (kuru ya da taze)
3- 1 adet kırmızı elma
4- 20 gr çekirdekli kuru üzüm,
5- Yarım muz
Bu beş (5) bitkinin de belirtilen ölçülerde alınması terkibin bütünlüğü ve alınan faydanın tatmini açısından çok önemli

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; hhs bio-lax , hhs bio-lax nedir , bio-lax nedir – hhs bio-lax ne işe yarar , hhs bio-lax nerden bulurum , hhs nerden bulurum  , hhs bitkisel ürünler , hhs bitkisel ürünler , hhs nedir ne işe yarar , hhs nasıl kullanılır ve kimler kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.