HOGA 3G NEDİR? HOGA 3G NASIL KULLANILIR?

HOGA 3G NEDİR?

Karşı cinsle yakınlaşmalarınız da sorun yaşıyor olabilirsiniz. Ve bu ilişkinizi olumsuz etkiliyor olabilir. Günümüzde yoğun iş temposu, stresli yaşantı, uykusuzluk, sinirli olmak ve yorgunluk gibi sebeplerden ötürü cinsel yaşantınızda isteksizlik gibi problemler yaşayabilirsiniz.

Cinsel yaşantınızda kendinizi daha iyi hissetmek, zinde ve güçlü olmak isterseniz takviye ürünler tercih edebilirsiniz. Bu gibi problemler yaşıyorsanız size kendinizi enerjik hissettirecek, cinsel performansınızda daha istekli ve güçlü hissettirecek takviye ürünlerin doğal olmasına dikkat etmelisiniz. Hoga 3G bitkisel içeriğe sahip olduğundan dolayı fizyolojik ve psikolojik olarak kendinizi daha dinç, güçlü, kısacası mükemmel hissetmenize destek olur. Gece performansınızın eskiye göre fazlasıyla artmasına yardımcı olur. Fiziksel gücünüzü sağlamayı amaçladığı gibi aynı zamanda da vücut enerjinizi sağlayarak cinsel isteğinizi arttırmaya yardımcı olur. Hoga 3G besleyici ve tok tutma özelliğine sahiptir. İktidarsızlığı gidermesi dışında birde sperm sayısı arttırması amaçlanır. Cinsel performansınızda memnun kalmanızı amaçlayarak üretilen Hoga 3G cinsel sorunlar yaşamanızın önüne geçerek istediğiniz performansı göstermenize yardımcı oluyor.


HOGA 3G İÇERİĞİ:

Doğanın bize sunduğu şifa kaynağı bitkiler arasında yerini alan Gingembre, Ginseng ve Guarana bitkilerinden ve panaxmeyer, früktoz şurubu, zencefil ekstresi ve saflaştırılmış sudan üretilen Hoga 3G eskisinden çok daha enerjik güçlü performans göstermesini amaçlıyor.

Gingmbre:Dayanıklılık etkisi vererek gücünüze güç katar. Yorgunluğunuzla savaşabilmeniz için yardımcıdır.

Ginseng: Güç ve kuvvet verici olarak bilinir. Sağlıklı ve uzun bir yaşam için etkili olduğu ayrıca gençliğin iksiri olduğu söylenir.

Guarana: İçeriğinde kafein olduğu için dayanıklılık arttırma etkisi vardır. Büyük oranda enerji , güç ve yağ yakımı gibi de etkileri vardır.

HOGA 3G KULLANIMI:

Sabahları 1 ampülü suyunuza ya da meyve suyunuza karıştırarak içebilirsiniz. 20 gün boyunca devamlı olarak uygulanır. Cinsel yakınlaşmadan 1 saat önce 1 ampül alınması gerekir. Etkisi 3 gün kadar sürebilir.

UYARI: Hoga 3G bir ilaç değildir. Takviye üründür.Gereğinden fazla kullanılmamalıdır. Doz aşımı yapılırsa baş ağrısına sebep olabilir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ

hoga, 3g, cinsel, hoga 3g nedir, hoga 3g içeriği, hoga 3g kullanımı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.