ISIRGAN BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Isırgan Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Bitkilerin bir şifa kaynağı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Doğada bulunan hemen her bitkinin bir özelliği ve faydalı olmaya yardımcı olan bir etkisi vardır. Isırgan otu bitkisi de bu bitkiler arasındadır. Isırgan otu üzerince ince tüyler bulunan ve dokunulduğu zaman yaprakları cildi tahriş eden bir bitkidir. Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya da soğuk bölgelerde yetişen bir bitkidir.

Isırgan otu çayı yapılarak birçok rahatsızlığa faydalı olmaya yardımcı olur. Isırgan Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) ısırgan otundan elde edilen bir çaydır. Bitkisel ve doğal olan ısırgan otu bitki çayı yüksek miktarda demir içeren bir bitkidir. Isırgan otu idrar yolu enfeksiyonunun giderilmesine yardımcı olması ile bilinmektedir.Isırgan Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Sindirim sisteminin düzenli işlemesine, idararın söktürülmesine  ve böbreklerin temizlenmesine yardımcı olur. Öküsürüğün iyileşmesine yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek verir.

Isırgan Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Isırgan Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) yüksek oranda demir içermektedir. Kas ve eklem ağrılarının giderilmesine destek verir.

Isırgan Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Isırgan Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusu içerisinden 20 adet süzen poşet ısırgan bitki çayı çıkmaktadır. 1 fincan kaynamış suya 1 adet Isırgan Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılır 1 ya da 2 dakika demlenmesi beklenir. Günde 1 veya 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Isırgan Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Önerilen kullanım şekli ve dozu dışına çıkılmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.