İsveç Şurubu Nerede Satılır?

Sağlıksız yaşamın şüphesiz ki en büyük nedenlerinden biride sigara ve alkol kullanımıdır. Sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebildiği gibi yaşam kalitemizin de düşmesine neden olan sigara ve alkol kullanımı bu nedenle sağlıklı yaşamın en büyük düşmanlarından biridir. Sigara ve alkol kullanımı; bağımlılığa neden olan, hem kullanan kişiye hem de çevresindekilere zarar veren alışkanlıklardır. Sigara  ve alkol kullanımının insan sağlığına zararları ise; en başta bağımlılık yapar ve bırakmanızı zor hale getirir. Sigara en çok akciğerlere zarar verirken bunun dışında dudak, gırtlak ve dişlerede fazlasıyla zarar verir. Sigara, kan dolaşımımızı yavaşlatır, kalp krizi riskini artırır. Kanın oksijen taşıma kapasitesini azaltır. Sigara ve alkol aynı zamanda önce kişinin kendi bütçesine sonra da ülkenin bütçesine zarar verir. Daha saymakla bitmeyen birçok zararı bulunan sigara ve alkol bağımlılığı kişilerin hayati risk taşımasına neden olur. Bu nedenle sağlığınızı korumak en kısa zamanda sigara ve alkolü bırakmak için doktorunuzdan yardım alın.

İsveç Şurubu Nedir?

Hem bakanlık onaylı hem de orijinal olması nedeniyle kişilerin güvenini kazarak satın almalarına neden olan ve Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden meydana gelmiştir. Aynı zaman İsveç iksiri olarak da bilinen İsveç şurubu, Türkiye’de birçok ünlünün gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür.

İsveç şurubu içeriği: Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bitkilerin hem özünden hem de köklerinden meydana gelen İsveç şurubu aynı zamanda şurup kıvamına sahip bir üründür. Ayrıca içerisinde bulunan doğal bitkiler ise şöyledir;

– 10 gr sarısabır,

– 9 gr ravent kökü,

– 7 gr mirra,

– 5,5 gr cedvar,

– 3,5 gr centiyane,

– 2 gr domuz dikeni,

– 6,5 gr melekotu kökü,

– 9 gr eğir kökü, 1 gr doğal kafur,1 gr sinameki,1 gr besbase,1 gr tarçın,0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran gibi çeşitli ve doğal bitki ve bitki kökleri bulunmaktadır.

Kullanım şekli: Gargara olarak kullanabilmek için klasik gargara kullanımını uygulayabileceğiniz gibi aynı zamanda istediğiniz bölgeye kompres yaparak da kullanabileceğiniz bir üründür. Bunun için kompres yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürülür, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatılır. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-3 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalabilir. Bunun dışında ağız ve dişler için hassas bakım yapmak içinde kullanılır.

İsveç Şurubu Kimlerde Yan Etki Gösterir?

Bakanlık onaylı ve orijinal olması nedeniyle kişilerin tercihleri arasına girmeyi başaran maurers İsveç şurubu şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Ancak İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Bunun dışında orijinal olmayan sahte ürün kullanımından sakının. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

İsveç Şurubu Türkiye’den Sipariş Nasıl Verilir?

Faturalı ve orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Ordu, Sinop, Antalya, Artvin, İzmir, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca İsveç şurubu için Ankara toptan satışımız bulunmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede orijinal ve faturalı İsveç şurubuna ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu basurda nasıl kullanılır, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, sigara ve alkol kullanımı, sigaranın zararları, sağlıklı yaşam nasıl olmalı

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.