İyot Damlası Kullanıcı Yorumları

İyot Damlası Nedir?

iyot damlası nedir?

İyot damlası, vücudumuzda bulunan tiroid bezinin hormon üretimi için ihtiyaç duyduğu madde olan iyodu bulunduran bir üründür. Hap ya da suda çözülen kapsül şeklinde üretilmemiştir. Sıvı olarak üretilen iyot damlası kullanımı da oldukça pratik olan bir üründür.

İyot Damlası Etkileri Nelerdir?

iyot damlası etkileri

İyot damlası, vücuda ihtiyacı olan iyot girişini sağlayan bir ürün olarak  raflarda yer almaktadır. İyot eksikliği durumunda vücudumuzda büyüme, gelişme, metabolik faaliyetler ve bağışıklık konusunda sorunlar oluşmaya başlar. Bunun başlıca nedeni ise iyot eksikliğinden kaynaklı olarak tiroid bezinin  tiroid hormonu üretmesinin azalmasıdır. Üstelik tiroid bezi hormon üretiminde yetersiz kaldığı için daha fazla hormon üretmek adına büyümeye başlar.

İyot, tiroid bezinde oluşan fonksiyonel aksaklıkların çözümü niteliğindedir. Bu nedenle düzenli olarak vücuda alınması gerekir. İyodun vücuda girişi genellikle iyotlu tuz sayesinde olur. Fakat tuzun fazla tüketilmesi doğru değildir. Böbrek rahatsızlıklarına , ödem oluşumuna neden olur. Bu nedenle iyot sağlayan sağlıklı kaynaklar bulunmalıdır. Uzmanlar tarafından önerilen en sağlıklı kaynaklardan bir tanesi de iyot damlasıdır.

iyot damlası etkileri

İyot damlası, içme suyunuza  birkaç damla damlatılarak tüketilir. Bu damlalar sayesinde ihtiyacınız kadar almanız gereken iyot vücudunuza giriş yapmış olacaktır. Eğer siz bu iyot girişini tuz ile sağlamak isteseydiniz bir avuç tuz tüketimi yapmanız gerekecekti. Üstelik günlük tüketilmesi gereken tuz miktarı 5 gram iken sizin bu kadar tüketmeniz tabiri caizse intihar olacaktır. Bu nedenle iyodu daha sağlıklı bir şekilde almanızı tavsiye ediyoruz.

İyot Damlası Nasıl Kullanılır?

İyot damlası kullanımı oldukça pratik olan bir üründür. Günlük almanız gereken 2 ya da 3 damladır. Bunu 1 bardak içme suyu içine ilave ederek tüketebilirsiniz.

iyot damlası kullanımı

İyot damlasını kullanmak isteyen 18 yaş altı bireylerde aile izni veya doktor gözetimi gereklidir. Ayrıca tansiyon rahatsızlığı olanlar kullanmamalıdır. Herhangi bir yan etkisi görülmesi durumunda ürün kullanımı bırakılarak doktora  danışılmadan kullanılmamalıdır.

İyot Damlası Kullanıcıları Ne Diyor?

İyot damlası kullananlar, özellikle karın ve basen yağlarının yakılmasına katkısı bulunduğunu ifade ediyor.  İlk ay kullanımlarında 4-6 kilo arası zayıflama kat ettiklerini anlatan kullanıcılar iyot damlası katkısıyla yıllardır vermekte zorlandıkları kilolardan kurtulmalarını neşe ile anlatıyorlar.

Kilolarından kurtulurken su içme alışkanlıklarının ve metabolizma hızlarının da düzene girmesi sayesinde daha taze bir cilde kavuştuklarını da hatırlatmak gerekir. İyot damlası kullanıcısının kendi ifadeleri ile geçirdiği süreci dinlemek isterseniz videoya tıklayarak izlemenizi tavsiye ederiz.

 

İyot Damlasını Nasıl Satın Alabilirim?

. Türkiye’nin il, ilçe , kasaba, köy dahil her noktasından ve Avrupa’dan sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanları ile ürünü satın alabilirsiniz.

Bu ürün bir ilaç değildir. Beklenmedik yan etkileri görüldüğünde hekiminize başvurmanızı öneririz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: iyot damlasi , iyot damlasi trioid, iyot damlasi kilo verme , iyot damlasi zayiflama, iyot damlasi kilo verdirme , iyot damlasi zayiflatma, iyot damlasi kullananlar , iyot damlasi ile kilo verme, iyot , iyot eksikligi, iyot eksikligine iyot damlasi

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.