KARABAŞOTLU ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

İlkbahar ve yaz aylarında çiçek açan karabaş otu Akdeniz Bölgesine özgü bir bitkidir. Karabaş otunun çiçekleri pembe ya da mor açar. Diğer adı ile İspanyol lavantası olarak da bilinir. Karabaş otu genellikle sinirlerin yatıştırılmasında kullanılan bir bitkidir.

Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) hafızanın güçlenmesine yardımcı olur. Kanserli hücrelerin oluşumunu engellemeye destek verir. İdrar yolu enfeksiyonlarının giderilmesine yardımcı olur. Sinirsel olarak baş ağrısının giderilmesine yardım eder. Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)  vücutta çıkan yaraların iyileşme sürecinin hızlanmasına yardımcı olur. Sinirsel olarak hissedilen kaygı ve stresin hafiflemesine yardımcı olur. Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) antioksidan bakımından güçlü bir bitki çayıdır. Damar tıkanıklığı rahatsızlığının iyileşmesine yardımcı olan bir bitki çayıdır. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Antioksidan özelliği taşıyan Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir içeriğe sahip bir bitki çayıdır. Karabaşotu bitkisinin kurutulması ile elde edilmiştir.

Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet karabaşotlu çay süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir.

UYARI: Karabaşotlu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.