Maydanoz Limon Sarımsak Kürü Hazırlanışı

Merhaba sevgili okurlar,

Bugün sizlerle yeni bir tarif paylaşacağız. Bu tarifin zayıflatır ve bunun yanında vücudunuz için aşırı faydalıdır. Hem sağlığını hem de fit vücudunu düşünen kişiler için vereceğimiz maydanoz limon sarımsak kürü tarifine geçmeden bu kür hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü İçerik

1 adet iri diş sarımsak. Sarımsak taze olmalıdır. Rengi beyaz ve sert olmalıdır. Yumuşamış ya da rengini solan sarımsakları kullanmayınız!

12 ader yeşil sapları ile beraber maydanoz! Maydanozların taze olmasına dikkat edelim. Sararmış maydanoz kullanmayalım

2 yemek kaşığı limon suyu. Limonu taze sıkarsanız daha iyi olur.

Yarım bardak su. Suyun klorsuz olmasına dikkat edelim.

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü Hazırlanışı

Bir blendıra ya da miksere bütün malzemeleri atın. Bir ya da bir buçuk dakika civarı karıştırın. Kürünüz hazır olacaktır.

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü Kullanım Şekli

Kahvaltıdan 20 dakika önce aç karnına içilmelidir.

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü Saklama Koşulları

Hazırladığınız kürü hemen tüketebilirsiniz ya da saklamak istiyorsanız serin ve güneş göremeyen bir yerde saklayın! Buzdolabına koymamanızı tavsiye edilir.

Maydanoz Limon Sarımsak Kürünün Faydaları Nedir?

Kalbi besleyen damarların daralmasını ve tıkanmasını engelleyebilir. Kalp damarlarının içten yağ bağlamasını engelleyebilir..

Kan dolaşımını hızlandırabilir ve güçlendirebilir.

Damarları açıcı etkisinden dolayı varis problemini için kullanılabilir

Maydanoz ve limonun ödem söktürücü, vücudu toksinlerden arındırıcı etkisi olduğundan dolayı Böbrek ve safra taşlarını eritmek için etkilidir

İçerisinde bulunan bitkilerin her biri ayrı ayrı bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanıldığından bu kür bağışıklık sistemini güçlendirebilir

Kilo vermek isteyenler tarafından kullanılabilir. Hızlı yağ yakmaya yarayabilir.

Maydanoz Limon Sarımsak Kürünü Nereden Bulabilirim?

Eğer evde kendiniz yapmaya üşeniyorsanız sizlere güvenli bir site önereceğim. Güvenli ve kaliteli alışveriş yapabileceğiniz bu siteden maydanoz limon sarımsak kürünü sipariş verebilirsiniz. Bu kürü almanız için aşağıdaki siteyi tavsiye ediyorum.

www.yasminonline.com

Maydanoz Limon Sarımsak Kürünü Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Eğer yurt dışında ikamet ediyorsanız ve evde kürü yapmaya fırsatınız yok ise sizlerde bu tavsiye ettiğim siteden kürü temin edebilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışı hizmeti oldukça kalitelidir.

www.yasminonline.com

Maydanoz Limon Sarımsak kürü ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: Maydanoz Limon Sarımsak, maydonoz limon sarımsak kürü, Maydanoz Limon Sarımsak kürü, Maydanoz Limon Sarımsak, yüksek tansiyon maydanoz limon sarımsak, maydanoz limon sarımsak kürü zayıflatırmı, maydanoz limon sarımsak kürü kullananlar, maydanoz limon sarımsak kürü faydalar, maydanoz limon suyu sarımsak kürü, maydanoz sarımsak limon suyu faydaları, maydanoz limon ve sarımsak kürü, sarımsak limon maydanoz kürü faydaları, sarımsak limon ve maydanoz karışımı, sarımsak limon maydanoz karışımı

Bilgilendirme:

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:

Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

 

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

her bitkisel ürün içğierisinde konu içinde bulunması zorunlu!