Nova Teatox Detox Çayı İçeriği Nedir?

Kilo verme süreci birçok kişi için eziyet hatta işkence gibi gelmektedir. Tek nedeni aç kalma korkusu olan ve aç kalmasına rağmen kilo veremeyeceğini düşünen kişiler bir türlü diyete başlayamaz ve olabildiğince diyetten uzak durmaya çalışırlar. Her ne kadar ilk başlarda diyet gözünüze ürkütücü gelsede aslında bu abartılan bir durumdur. Çünkü diyet sizin aç kalmanızı değil sağlıklı ve kalorisi az olan besinlerle daha düzenli, az ve sık beslenmenizi amaçlamaktadır. Bu nedenle diyet boyunca aç kalmanız neredeyse imkansızdır. Çünkü diyet programlarında genellikle sadece ana öğünler olmayıp ara öğünlerde olmaktadır. Ara öğünler ise ana öğünlere kadar aç kalmamanızı ve ana öğünde çok fazla yemek yemenizi engellemektedir. Fakat diyetten önce midenizi tam doldurduğunuz için diyette ise o şişkinliği hissetmediğiniz için aç kaldığınızı düşünürsünüz. Bu durumda öğünlerde ya da öğün aralarında bol su içerek midenizin şişkinliğini arttırabilir ve dolayısıyla kendinizi tok hissedebilirsiniz.

Nova TeaTox Nedir?

Farklı türden bitkilerin bir araya gelmesi ile oluşan Nova TeaTox Detox Çayı nedir içinde ne vardır; 28 adet gündüz çayı ve 14 adet gece çayı bulunmaktadır. Bir kutu Nova Teatox 28 günlük kullanım için olan ve set içinde bulunan gündüz çayını her gün her sabah, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan önce tüketmelisiniz. Nova TeaTox Detox Çayını, kronik hastalığı olanların kullanması uygun görülmezken bay bayan herkesin rahatlıkla tüketebileceği detox çayıdır.

Nova TeaTox Detox Gündüz Çayı; zencefil, rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, mate çayı, gotu kola, kafein ve ısırgan otu gibi bitkilerinden karışımından oluşmaktadır.

Nova TeaTox Detox Gece Çayı; çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, nane yaprağı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

Nova TeaTox Detox Çayı’nın Hazırlanışı

Kolay kullanımı olan ve sadece birkaç dakikanızı alacak olan Nova TeaTox Detox çayından 1 adet 1 kupa kaynamış suya atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.

Nova TeaTox Detox Çayını Nereden Bulurum?

Nova TeaTox Detox çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, İstanbul, Çanakkale, Kütahya, Tekirdağ, Yozgat, Rize ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden sipariş vererek bizlere ulaşabilirsiniz.

nova-teatox-siparis

Nova TeaTox Detox Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nova TeaTox Detox  Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İsviçre, Romanya, Fransa, Litvanya, Yunanistan ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Nova, nova teatox, nova teatox detox, nova teatox detox çayı, nova teatox detoks çayı, sipariş, nova teatox sipariş, kampanya, nova teatox kampanya, kullanımı, nova teatox kullanımı, teatox nedir, teatox çayı içindekiler, nova teatox kimler kullanabilir, detox çayını kimler içebilir, nova teatox hakkında, nova teatox içeriği, nova teatox nereden bulurum, sağlıklı diyet nasıl yapılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.