Pro Care Serum Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Saç dökülmesi genellikle erkeklerin bir problemi olarak algılanır. Oysa şöyle bir çevremize baktığımızda pek çok kadının da saç dökülmesinden şikayet ettiğini görmeniz mümkün. Kadınlarda saç dökülmesi hormonlarla, beslenmeyle ya da mevsim geçişleriyle ilgili olabilir. Erkeklerde olan saç dökülmesi ise bazı hastalıkların tetiklemesi, genetik nedenlerin etkili olmasından kaynaklanabilir. Ancak kimi zaman saç dökülme sorunu yaşamayan erkekler saç bölgesinin dışında sakal ve bıyık bölgesinde kıl dökülme sorunundan şikayetçi olmuşlardır. Özellikle sakal kıran bu duruma verilecek örneklerden biridir. Tıpkı saç kıran gibi sakal bölgesinde belirli miktarda kılların dökülmesine ve çıkmamasına sakal kıran denilmektedir. Ancak saç ya da sakal dökülme nedenlerinden emin olmak için doktorunuza başvurmanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

Pro Care İçeriği: Farklı bileşenlerin bir araya gelmesinden oluşan Pro Care serum içerisinde bulunan bileşenler ise şöyledir;

– Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol,

– Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum,

– Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense,

– Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis,

– Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi maddelerin birleşmesi ile oluşur ve 50 ml. Şişe içerisinde bulunur.

Pro Care Serum Kullanımı: Özellikle kolay kullanım imkanı olması nedeniyle kişilerin kullanmayı tercih ettiği pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye parmak uçlarınız ile masaj yaparak yedirebilirsiniz. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmelerinde derahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum için Uyarı: Başta ilaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılabilen bir ürün değildir. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Kullanmadan önce mutlaka kullanım talimatını okumayı ihmal etmeyin ve kullanım talimatlarının dışına çıkmamaya özen gösterin.

Pro Care Serum Yan Etkileri: Uzun süredir satışı yapılan ve birçok ünlü tarafından da kullanılan Pro Care serum şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmamış pro care serum, bay bayan herkesin kullanabileceği bir üründür.

Pro Care Serum Nasıl Sipariş Verilir?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Kastamonu, Ordu, Rize, Hatay, Denizli, Trabzon, Kahramaraş, İstanbul ve Türkiye’nin daha birçok şehrinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için kolay ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Seruma Avrupa’dan da Ulaşabilirsiniz

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), İtalya(Italy), Kanada(Canada), Belçika(Belgium), Sırbistan(Sırbia) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, sakal dökülmesi, germany sipariş, kadınlarda saç dökülmesi, erkeklerde saç dökülmesi, kellik, köselik, köselik nedir, saç çıkarma yöntemleri, sakal çıkarma yöntemleri, bıyık çıkarma yöntemleri, saçlar neden dökülür

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.