Santelife Form Çorbası Nedir?

Hayatımızın belirli dönemlerinde kilo alır ve fazlalıklarımızdan rahatsız oluruz. Birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkan bu durum kimi zaman hormonel nedenlere kimi zaman ise bazı hastalıkların tetiklemesi sonucunda ortaya çıkabilmektedir. Hormonel nedenlere ve bazı hastalıkların tetiklemesi sonucu kilo almamızın nedenlerinden biride tiroid hastalığı olmuştur. Salgı bezi olan ve sağlıklı olan tüm bireylerde bulunan tiroid bezleri kimi zaman gereğinden yavaş kimi zaman ise gereğinden hızlı çalışmaktadır. Hızlı çalışması durumunda kilo verme durumu yaşanırken gereğinden yavaş çalışması durumunda ise ne kadar az yemek yeseniz dahi kilo almak durumunda kalırsınız. Sadece kilo almak ya da vermek gibi nedenlere bağlı kalmayan tiroid hastalığı aynı zaman da farklı birçok problemleride beraberinde getirmektedir. Bu nedenle hem sağlığınız hem de kilo kontrolünüz bakımından tiroid hastalığı konusunda doktorunuza danışabilir ve gerekli tedavi yöntemlerinin uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Santelife Sebze Form Çorbasının İçeriği ve Kullanımı

Birbirinden farklı sebze, baharat ve çeşitli bitkilerin kurutulmuş halini bir araya getiren Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan Santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Santelife form çorbasını bir araya getiren sağlıklı sebzeler, bitkiler ve baharatlar;

İçeriğinin zengin besinlerden oluşması ve özellikle doğal besinlerden oluşması nedeniyle kişilerin dikkatini çeken ve güvenle kullanmasını sağlayan Santelife Form Çorbası bu nedenle en çok satışı yapılan diyet ürünlerinden biri olmayı başarmıştır.

– Domates, sarımsak, maydanoz, kırmızı acı biber, kereviz,

– Soğan, lahana, yeşil biber, brokoli

– Zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurusu bulunmaktadır.

Form Çorbasını Nereden Bulurum?

Uygun fiyat ve güvenilir teslimat imkanları ile birlikte Ankara, İstanbul, Adana, Antalya, Sinop, Erzincan, Kütahya, Balıkesir ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Form Çorbasını Avrupa’da Nereden Bulurum?

En kısa sürede kargo gönderim şmkanları ile birlikte Almanya, İspanya, Lüksemburg, Hamburg, Amsterdam, Hollanda, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, kilo verme, kilo kontrol, diyet, diyet önerileri, farklı diyetler, çorba, sebze çorbası, diyet çorbası, form çorbası

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.