Svetol Yeşil Kahve Nedir?

Son zamanlarda kilo verme önerileri arasında sıkça ismini duyduğumuz yiyeceklerden biride yulaftır. Özellikle diyet listelerinde sıkça rastladığımız yulaf, tüm aktarlarda satılan tahıl grubuna ait bir gıdadır. En önemli özelliği bol lif içermesi olan yulaf, başta hazmın kolaylaşmasını sağlayarak dolayısıyla sindirimin hızlanmasını sağlamaktadır. Sindirimin hızlanması ise besinlerin yağa dönüşmeden vücuttan atılmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla kilo almanıza engel olan yulaf bu nedenle diyet listelerinde yer almaktadır.

Tahıl sınıfında yer alan yulaf birçok şekilde tüketilerek neredeyse tüm besinlerinizin içerisinde yer alabilir. Yoğurtla karıştırıp yiyebileceğiniz gibi aynı zamanda ince öğütülmüş halini un yerine kullanarak kek ya da kurabiyeler yapabilirsiniz. Düşük kaloriye sahip olacak olan bu yiyecekleri ise aşırıya kaçmamak şartıyla diyet yaparken tüketebilirsiniz. Özellikle diyetin başında kabızlık problemi yaşayan kişilerin sık sık tüketilmesi gereken yulaf, kabızlık probleminin ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Svetol Yeşil Kahve Kapsül İçeriği Nedir?

Hem bayanların hemde erkeklerin kullandığı ve daha çok diyet yapan kişilerin tercih ettikleri aynı zamanda yeşil kahve kapsülü olarak da anılan Svetol, belirli ölçüde farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.

Svetol Yeşil Kahve Kullanımı

Ekstra bir kullanım özelliği olmayan ve kapsül şeklinde olan Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır.

Uyarı: Herkesin kullanımı için uygun olan Svetol sadece hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için uygun değildir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Kullanım koşullarının dışına çıkamamaya ve çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza etmeye dikkat edin.

Svetol Yeşil Kahve Türkiye’de Nereden Bulurum?

En uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Mardin, Konya, Samsun, Karaman, Niğde, Bolu, İzmir, Aydın, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Avrupa için Sipariş

Svetol Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Fransa(France), İspanya(Spain), Danimarka(Denmark), Hollanda(Hetherlands) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, avrupa, almanya, fransa, ispanya, hollanda, sipariş, order, yurt dışı, avrupa sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.