Tereson Ayak Kokusu Krem Siparişi

Terleme insan vücudu için normal bir terleme olsa da aşırı terleme anormal bir durum olarak ifade edilir ve kişiyi bir hayli strese sokar. Aşırı terleme doğuştan ya da genetik nedenlere bağlı olarak gelişebileceği gibi herhangi bir hastalıktan kaynaklanıyorda olabilir. Fakat sadece bir hastalığın değil bir çok hastalığın nedenleri arasında aşırı terleme vardır. Örneğin; tiroid bezinin fazla çalışması, fazla kilo problemi yani obezite, böbrek üstü bezinde oluşan hastalıklar, diyabet yani şeker hastalığı, kalp krizi, kanser çeşitleri, stres, bazı psikiyatrik hastalıklar gibi birçok hastalık aşırı terlemeye neden olabilir. Ayrıca bazı hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaç ya da hormonlar da aşırı terlemeye sebeplerinden biridir. Bunların dışında toplumun çok az bir kısmında görülen sempatik sistemin aşırı aktivitesi bu probleme yol açar. Genellikle doğuştan gelen bir durumdur ve nedeni henüz bilinmemektedir. Sıkıntı, stres, korku, heyecan gibi durumlar aşırı terlemeye sebebiyet verebilir.

Tereson Krem ve Sprey Kullanımı

Ayak kremi ve sprey halinde olan Tereson, farklı bölgeler için kullanılan iki çeşit üründen meydana gelmektedir. Tereson spreyi problemli olan avuç içi, koltuk altı ve diğer bölgelerde kullanabileceğiniz gibi Tereson ayak kremini, sadece ayaklarınızda kullanmanız önerilmektedir.

Tereson Sprey: 50 ml. şişe içerisinde bulunan ve basit kullanım özelliklerine sahip tereson spreyi, her gece yatmadan önce kullanmalısınız. Tereson spreyi kullanmadan önce ilk olarak uygulanacağı bölgeyi mutlaka yıkayıp iyice kurutun ve daha sonra tereson spreyi kullanın. Ertesi sabah Tereson uyguladığınız bölgeyi yıkayıp temizlemeyi ihmal etmeyin. Bu nedenle Tereson spreyi sadece gece yatmadan önce problemli olan ve fazla terleme sorunu yaşadığınız bölgeye aşırıya kaçmadan az miktarda uygulayın.

Tereson Ayak Kremi: Tereson ayak kremini kullanmadan önce ayaklarınızı yıkamayı ve kurutmayı ihmal etmeyin. Daha sonra tüm ayağınıza ve özellikle parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürerek tereson ayak kremini iyice yedirin. Daha sonra normal ya da pamuklu bir çorap giyin ve kremin emilmesini sağlayın. Tereson ayak kremi miktar olarak 50 ml.’dir.

Tereson Kimler Kullanabilir?

Bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan tereson sadece hassas cilde sahip olan kişilerin kullanmadan önce cildin bir kısmında test ederek kullanması tavsiye edilmektedir. Hasarlı, tahriş olmuş ve yeni tıraş edilmiş cilde, yaralı olan bölgeye uygulamayınız. Gözle temas ettirmemeye dikkat edin ve teması halinde bol su ile yıkayıp doktorunuza başvurunuz. Bunun dışında hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Tereson Nereden Bulurum?

En uygun fiyatlar ve kampanyalar ile Ankara, Sivas, Tekirdağ, Kocaeli, Bolu, Kilis, Düzce, Yalova, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Tereson temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Teresona sahip olabilirsiniz.

Tereson Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Tereson Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Irak(Iraq), Hindistan(India), Japonya(Japan), Çin(China), Ermenistan(Ermenia) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
tereson, tere son, tereson nedir, tereson nereden bulurum, tereson fiyat, tereson yan etkileri, tereson zararlı mı, tereson satış noktaları, tereson satın al, tereson kampanya, tereson en ucuz, tereson içeriği, tereson krem, tereson Ankara, tereson ayak kokusu kremi, tereson ayak kokusu kremi kullananlar, tereson ayak kokusu, tereson al, asya, sipariş, tereson asya, tereson azerbaycan, tereson azerbaijan order, ayak kokusu, ter kokusu, ter kokusu önleyici, ayak kokusu için öneriler, ayak kokusu gidericiler, ayak kokusu nasıl geçer, ayaka kokusu neden olur

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.