Uzamax Kapsül Kullanımı? İçindekiler?

Uzamax Bitkisel Kapsül Kullanımı; Yaş grubuna göre kullanımında faklılık olan Uzamax Bitkisel Kapsül, 5 yaşından küçük çocuklar için günlük 6 gram olmak üzere günde 3 öğün, 1 bardak süt içerisine 1 çay kaşığı ile tüketilebilir. 5 yaşından büyükler için ise günlük 12 gram, 3 öğünde 1 bardak süt ve ya meyve suyu içerisine 1 tatlı kaşığı katarak içilebilir. Tok veya aç karnına veya öğün aralarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Toplam 90 adet kapsülden oluşan Uzamax Bitkisel Kapsül, 1 aylık kullanım içindir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak üzere günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Bitkisel Kapsül İçindekiler;
Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Omega3, Omega6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 Vitamini, B2 Vitamini, B6 Vitamini, C Vitamini, E Vitamini, Folik Asit, Niasin, Protein.

UzamaxKapsül
Uzamax Bitkisel Kapsül İçindeki Mineral Ve Vitaminlerin Faydaları;
Bakır; Karaciğerde depolanan önemli bir mineraldir. Dokuların yeniden oluşumu için gereklidir. Demirden yararlanmak ve C Vitamini kullanımı için önemlidir. Bakır her türlü hastalığa karşı koruyucu olmanın yanında sinirler içinde önemli bir mineraldir.
Eksikliğinde;
– Kalp hastalıkları ve kalp krizleri olma ihtimali artar.
– Kansızlık, sinir bozuklukları oluşur.
– Cilt hastalıkları oluşur.

Çinko; Bu mineral vücutta her şey için oldukça gereklidir. Vücudun sağlıklı kalabilmesi, gelişmenin normal olması ve vücudun kendi kendini yenilemesi için büyük bir rol üstlenmiştir. Vücuttaki her hücrede Çinko bulunur. Kalp, beyin ve üreme sistemi için çok faydalıdır. Ayrıca vücudun hastalıklara karşı direnci artırır ve yaraları çabuk iyileştirir. Düzenli bir şekilde alınan bu vitamin rahatsızlıkların önüne geçmede oldukça etkilidir.
Eksikliğinde;
– Saçlar ve vücut kılları dökülmeye başlar.
– Sedef ve Akne gibi hastalıklar sık görülmeye başlar.
– Tat ve koku hissi kaybolmaya başlar.
– Gözlerde katarak başlangıcına sebep olur.
– Erkeklerde erken prostat büyümesi görülür.
– Cinsel organların gelişmesi durur ve özellikle erkeklerde yumurtaların gelişmesi aksar.
Demir; Vücut için çok gerekli bir mineraldir. Demir büyümeye ve hastalıklardan korunmaya yardım eder. Ayrıca B Vitaminlerinin kullanımını kolaylaştırır, aynı zamanda artırır. Kan ve bazı enzimlerin üretimi için gereklidir. Önemli bir mineral olup regl kanamaları fazla olan hanımlarda kansızlığı giderir. Demir eksikliğinin uzun süreli olması KANSERE yol açabilir. Bağırsak parazitleri, taneli gıdalar, mide ülseri yiyeceklerden alınan demiri azaltır.

Not; Uzamax Bitkisel Kapsül bir ilaç değildir. Besin takviyesidir.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız;

Uzamax Bitkisel Kapsül , Uzamax Nedir, Uzamax İçindekiler, Uzamax Faydaları, Uzamax Kullanımı, Uzamax Satın Al, Uzamax Kullanıcı Yorumları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.