Uzamax Nereden Bulurum?

Doğamız gereği doğduktan sonra sürekli büyüme gösteririz. Büyümemizin anlaşıldığı boyun uzaması ise doğduktan kısa bir süre sonra başlayarak belirli bir yaşa kadar devam eder. Büyüme kemiklerin eklem yerlerinde bulunan büyüme kıkırdakları yardımıyla gerçekleştiğinden ve erkeklerde en geç 18 yaş civarı, kızlarda ise düzenli adet gördükten birkaç yıl sonra bu kıkırdaklar kemikleştiğinden büyüme de durur ve kişi erişkin boyuna ulaşmış sayılır. Bu nedenle uzama belirli bir yaştan sonra kendiliğinden durmaktadır.

Fakat uzama döneminde yeteri miktarda spor yapmak, beslenmek boyun normalden biraz daha fazla uzamasına yardımcı olacaktır. Özellikle ergenlik döneminde bir anda boy atan kız ve erkek çocukları ergenliğin tamamlanması ile birlikte boy uzama hızıda durur. Bu dönem içerisinde bol miktarda süt içmek boy uzaması için yapılacak en sağlıklı yöntemdir. Bunun dışında yoğurt, yumurta, tavuk , peynir yemek yine aynı şekilde boyun uzamasına yardımcı olan besinlerdendir. Ayrıca spor yapmak ve özellikle voleybol ve basketbol oynamak boyun uzamasına yardımcı olan sporların başında gelmektedir.

Uzamax Nedir?

Bazı bitkilerin ve besinlerin bir araya gelmesi ile oluşan uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Toz uzamax içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır?

Uzamax Toz Kullanımı: 5 yaşından küçükler günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Kapsül Kullanımı: 1 aylık kullanım için olan bir kutu uzamax kapsül içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 3 defa kullanmalısınız.

Uzamax Kullanmak Sakıncalı mı?

İlaç olmayan ve sadece bitkisel gıda takviyesi olarak tüketilen uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla birlikte şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Nerede Satılır?

Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Çanakkale, Sinop, Hatay, Bursa, Denizli, Nevşehir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Asya’da Nerede Satılır?

Uzamax Avrupa’da nereden bulurum? Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Japonya(Japan), Gürcistan(Georgia), Çin(China) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, asya, azerbaycan, uzamax asya, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamax buhara, uzamax buhara sipariş, hangi spor boy uzatır, boy nasıl uzar, boyu uzatan yiyecekler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.