Varisli Damarlar İçin Doğal Çözüm Önerileri

Her ne kadar bir kadın problemi olarak düşünmeye eğilimli olsa da, hem erkekler hem de kadınlar varisli damarlar oluşur – bu, topaklı ve koyu renkli (genellikle mavi veya mor) görünen damarlardır. Hormonal etkiler nedeniyle yaşlı ya da hamile kadınlar arasında yaygın bir problemdir ve zamanla gelişir ve kişi yaşlandıkça ve damarlar artan iltihaplanma seviyeleri nedeniyle doğal elastikiyetini kaybeder. Biz bugün burada varisli damarlar için doğal çözüm önerileri konusunu konuşuyor olacağız.

Kadınlar, varisli damarlar oluşması için erkeklerden en az iki kez daha fazladır, ancak her yaştan ve ırktan insanlar etkilenebilir. Genel olarak en çok göze çarpanlar açık tenli insanlar olduğu görülmüştür.

Varisli damarları önlemek ve tedavi etmek için pahalı ameliyatlardan doğal esansiyel yağlar kullanmaya kadar çeşitli yollar vardır. Tahriş edici reçeteli ilaçlara ya da pahalı lazer ameliyatlarına dönmeden önce – ki bu her zaman etkili değildir ve gerçekten de son çare seçenekleri olarak düşünülmelidir – çok fazla risk olmadan şişkin damarların görünürlüğünü azaltmak için varis damarlarının evde denemek iyi bir fikirdir.

Varisli damarlar her zaman altta yatan bir venöz yetmezlik bozukluğunun bir belirtisidir. Bu, ağrı ve şişlik gibi başka semptomlar yaşayıp yaşamanız da doğrudur. Tedavi seçeneklerinden bahsetmek için bir dermatoloğa veya doktora giderseniz, ameliyattan önce veya başka tedaviler bile dikkate alınmadan önce bazı yaşam tarzı değişikliklerini yapmanız önerilir. Bunlar daha fazla enerji, daha açık cilt, daha iyi kalp sağlığı ve daha iyi sindirim gibi birçok başka avantaj sunarken damarlarınızdaki kan havuzlarını azaltmaya yardımcı olabilir. Ve en iyi yanı, doğal önerilerin çok az risk oluşturması ve ameliyatlardan çok daha az pahalı olması. Burada size önerebileceğimiz varis kremi varifix ’dir. Varisleriniz ile uğraşırken yapmanız gereken şeyler ise;

-Egzersiz yapmak

-Normal kiloda olmak

-Doğal yağlardan ya da kremlerden faydalanmak

-Doğal bitkilerden ve balsamlardan faydalanmak

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Varifix bir ilaç değildir, takviye edici üründür!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: varifix sabun, varifix varis kremi, varifix krem, varifix cream fiyatı, scarfix gel, varifix vs5 thermostat, varifix vb7, varifix vf3, varifix vc1, varifix, varifix review, varifix cream

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.