Zinde Terlik Nedir? Zinde Masaj Terliği Nasıl Kullanılır? Etkileri ve Kullanımı

zinde masaj terliği

Zinde Terlik

Zinde terlik adından da anlaşılacağı gibi oldukça etkili faydaları ile oldukça şaşırtıcı ayağa masaj yapan bir terlik. Şekli itibari ile bize biraz farklı görünse de aslında faydaları ile oldukça meşhur bir terlik çünkü zinde terliğin ortaya çıkışı ve geçmişine bakıldığında oldukça uzun seneler öncesine kadar giden alternatif tıbbın tedavi alanlarına girdiğini görüyoruz. Refleksolojinin bir sonucu olarak karşımıza çıkan zinde terlik ne işe yarar niçin kullanılır bunlara birlikte bakalım. Öncelikle Refleksoloji nedir buna bakmamız gerekecek.

ayak masajı

Zinde Terlik Nedir? Zinde Masaj Terliği Nasıl Kullanılır? Etkileri ve Kullanımı

Refleksoloji, vücut enerjisinin dengeli bir biçimde organlara dağıtılmasına  destek olarak, vücuda düzen ve denge getirmeyi sağlıyor. Vücuttaki pozitif enerji; sıkıntılar, üzüntüler, stres, hastalıklar ve travmalar sonucu tıkanabilir. Bu tıkanıklıklar sonucunda kimi organ gerektiğinden fazla, kimisi ise daha az enerji alır. Bu dengesizlik ise yavaş yavaş organların görevlerini iyi bir biçimde yerine getirememesine yol açar. Refleksoloji sayesinde ayakta gerekli yerlere uygulanan basınç ve masajla bu tıkanıklıklar açılır ve enerjinin akışı sağlanır. Organlara uyum içinde dağılan enerji, vücudu canlandırır. Enerjinin dengeli yayıldığı vücut sağlıklıdır ve kuvvetli bir bağışıklık sistemine sahiptir.
Düzenli yapılan refleksoloji seanslarıyla vücut enerjisindeki durağanlık ve uyarılmama hali giderilir, enerji vücuda dengeli bir biçimde dağılmaya başlar dolayısıyla kan dolaşımı sorunları ortadan kalkar ve oksijen hücrelere daha kolay ulaşır. Lenf sistemi görevini daha iyi yapar ve vücuttaki toksinler hücrelerden daha kolay atılır.

refleksoloji

Refleksoloji bir çeşit ayak masajı idi ve eski mısırda ve farklı medeniyetlerde tıp bilimi olarak uygulanıyordu, masaj terliği faydaları de ayağın ihtiyacı olan sinirlerin açılmasını sağlayarak bedene rahatlama ve gevşeme sağlar. Ayak tabanımızda 7000 tane sinir ucunun uyarılmasıyla ayağımızdan başlayarak tüm vücudu rahatlatır. Stresin azalmasına yardımcı olarak, yorgunluğun uykusuzluğun etkilerinin azaltır.Özellikle bel ağrıları, boyun ağrıları, boyun fıtığı, hazımsızlık, eklem ve siyatik rahatsızlıklara iyi derecede yardımcı olduğu bilinmektedir. Bedendeki kötü enerjinin ayaktaki sinirlerden dışarı aktarımına yardımcı olur.

Zinde Terlik Kullanımı Nasıldır?

Masaj terliği düzenli olarak sabah, akşam 15 dakika olarak günde en az 30 dakika kullanmanızı öncelikle öneririz. Bunun dışında gün içerisinde herhangi bir zamana bağlı kalmadan 10-15 dakikalık seanslar da yapabilirsiniz.

Tüm gün kullanmanızı terliğin yapısından dolayı tavsiye etmiyoruz. Masaj terliğinin belirlenmiş kesin süreli bir kullanım süresi yoktur. Terliği rahatsızlığınız süresince giyip dolaşmanız halinde terlik bir ayak masajı etkisi yaratacağından her zaman küçük seanslar halinde kullanmanızı tavsiye ederiz.Masaj terliği kullanımı oldukça basittir.Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

zinde terlik

Zinde Terlik Yorumları

Zinde Terlik kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Zinde Terlik hakkında haberdiyet.net sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Zinde Terlik içeriği, kullanım kolaylığı ve oldukça fazla rağbet görme hali ile dikkatleri üzerine toplayan özel bir üründür.Zinde Terlik kullanıcı yorumlarını incelediğiniz de neredeyse kullanan kişilerin hepsinin üründen memnun kaldığını görebilirsiniz.

Zinde Terlik Yan Etkisi Var mıdır ?

Kimyasal madde olmadığı için insan sağlığına zarar vermez.İçeriği tamamen bitkisel ve organik bileşenlerden oluşmuştur.

Zinde Terlik Siparişi Nasıl Verilir ?

Zinde Terlik sipariş verirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, orjinal ürün satın almanızdır. En uygun Zinde Terlik fiyatı ve güvenilir siteleri sizler için araştırıyoruz.

https://www.zindeterliktr.com/ sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizden hologramlı ve ambalajlı orjinal ürünler sizlere ulaşmaktadır.

İndirimli fiyatlarla sahip olmak istediğiniz ürün adetini seçip Zinde Terlik sipariş formunda ki bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz. Zinde Terlik tavsiye ettiğimiz site üzerinden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.Zinde Terlik kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Western Union ile ödeme seçenekleriyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Zinde Terlik Ankara, Zinde Terlik İstanbul, Zinde Terlik Gümüşhane, Zinde Terlik Bartın, Zinde Terlik Batman, Zinde Terlik Mersin, Zinde Terlik Iğdır gibi bütün il ve ilçelerimizden Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz.

Zinde Terlik yurt dışı sipariş vermek isterseniz Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarından Dünya’nın heryerine sipariş verebilirsiniz. Zinde Terlik Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Zinde Terlik Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Zinde Terlik Bosna-Hersek, Zinde Terlik Monaco, Zinde Terlik Rusya, Zinde Terlik KKTC, Zinde Terlik Kazakistan Zinde Terlik Cezayir, Zinde Terlik Çad, Zinde Terlik Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Zinde Terlik ABD, Zinde Terlik Kanada, Zinde Terlik Arjantin gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Zinde Terlik en kısa süre içerisinde paketlenecek ve aynı gün adresinize kargolanacaktır.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

zinde terlik, zinde masaj terliği, zinde refleks masaj terliği, zinde refleksoloji terliği, zinde refleksoloji masaj terliği,zinde terlik faydaları,zinde terlik ekşi, adidas masaj terliği, zinde terlik masaj terliği, zinde terliğin faydaları, zinde terlik ile zayıflama, zinde terlik şikayet, zinde terlik fiyatı